Oddłużanie

Zajmujemy się procesem oddłużania w sposób kompleksowy, zwracając szczególną uwagę na detale.

Oddłużanie to proces, który polega na likwidacji długów poprzez spłatę lub doprowadzenie do umorzenia posiadanych długów. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu posiadamy narzędzia,które pozwalają nam działać skutecznie i efektywnie.

Stosujemy rozwiązanie, takie jak:

  • Upadłość konsumencka – to rozwiązanie, które pozwala na nowy start. Sąd podejmuje decyzje jaką część długu należy spłacić, a reszta długu jest umarzana. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej, nie posiadają majątku i są trwale niewypłacalne.
  • Ochrona przed komornikiem – nasza kancelaria zajmuje się również obsługą prawną. Doradzimy w jaki sposób zabezpieczać majątek przed egzekucją. Zwrócimy uwagę na aspekty formalne, które są bardzo często bagatelizowane w toku realizacji postępowań. Nasze działania doprowadzą min. do wydłużenia czasu spłaty długu, czy zahamowania procesu egzekucji.
  • Przedawnienie długów – wykorzystamy możliwości, jakie dają meandry przedawnienia długów. Każda wierzytelność posiada bowiem ramy czasowe, w ramach których może być ściągana. Korzystamy z możliwości jakie daje nowelizacja ustawy instytucji przedawnienia roszczeń.
  • Długi spadkowe – tworzymy możliwości w zakresie ograniczenia odpowiedzialności za zobowiązania i inne pasywa, wchodzące w skład masy spadkowej. W tym celu wykonujemy szereg czynności procesowych.
    Dochodzenie wierzytelności – kompleksowa obsługa prawna pozwala nam skutecznie egzekwować niezapłacone faktury od kontrahenta. Pracujemy w oparciu o najnowsze przepisy, wykorzystując podstawy prawne do podejmowania poszczególnych działań.
  • Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości – w przypadku, gdy nie jesteś w stanie spłacić kredytu konsolidacyjnego możemy pomóc uzyskać Ci pożyczkę prywatną pod zastaw. Dzięki temu będziesz mógł odzyskać zdolność kredytową w banku i uzyskać płynność finansową.

Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!

Wexel

Kontakt

ul. Wałachowej 25

43-300 Bielsko-Biała

+48 517 021 811

+48 (33) 816-11-11

wexel.cygan@wp.pl

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Napisz do nas już teraz!

13 + 10 =

 

Bielsko-Biała

ul. Wałachowej 25
43-303, Bielsko-Biała
Tel: +48 (33) 816-11-11
Kom. +48 517 021 811
e-mail: wexel.cygan@wp.pl

 

Kraków

Szlak 65
31-153 Kraków
e-mail: biuro@wexel.pl