Obsługa prawna

Oferujemy obsługę prawną, bazującą na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i podejmowaniu rozmaitych wyzwań możemy zaoferować niestandardową obsługę prawną. To usługa, która łączy w sobie wiedzę prawną i doświadczenie z zakresu prowadzenia firmy.

Bazując na wszechstronnej wiedzy i umiejętnościom zdobytym w toku realizacji poważnych przedsięwzięć dla dużych podmiotów możemy zagwarantować nieszablonowe podejście i działanie w oparciu o najnowsze przepisy i dostępne informacje.

Z powodzeniem realizujemy zadania z zakresu prawa cywilnego (min. rozwody, spadki, alimenty, sprawy z zakresu prawa rodzinnego). Zajmujemy się także prowadzeniem spraw z zakresu prawa karnego.

Chętnie przeglądamy fora prawne i czytamy najnowsze artykuły, wyciągając z nich esencje, którą następnie przekierowujemy do działań własnych.

Przed oddaniem sprawy na drogę sądową podejmujemy tzw. działania terenowe, czyli nawiązujemy kontakt bezpośredni z dłużnikiem – często odwiedzając go w jego firmie, czy domu.

Działamy nieszablonowo, ale skutecznie.

Zdarza się, że pozostawiamy informacje w witrynie restauracji pełnej klientów, informując o tym, że właściciel zalega z płatności. To wbrew pozorom najskuteczniejsza forma działania. Niejednokrotnie zdarza się, że dłużnicy – po podjęciu przez nas takowych kroków – sami decydują się nawiązać kontakt i zwrócić należności.

Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!

Wexel

Kontakt

ul. Wałachowej 25

43-300 Bielsko-Biała

+48 517 021 811

+48 (33) 816-11-11

wexel.cygan@wp.pl

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Napisz do nas już teraz!

10 + 9 =

 

Bielsko-Biała

ul. Wałachowej 25
43-303, Bielsko-Biała
Tel: +48 (33) 816-11-11
Kom. +48 517 021 811
e-mail: wexel.cygan@wp.pl

 

Kraków

Szlak 65
31-153 Kraków
e-mail: biuro@wexel.pl